Uwaga! Konkurs na logo Szkoły
DYREKCJA SZKOŁY, RADA RODZICÓW ORAZ STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW OGŁASZA OTWARTY KONKURS NA LOGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO I GIMNAZJUM PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH. PROJEKTY NALEŻY SKŁADAĆ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ LUB PRZYSYŁAĆ NA ADRES SZKOŁY W TERMINIE DO 30 MARCA 2007. SZCZEGÓŁY KONKURSU ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE.







