2. Spotkanie Opłatkowe

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum im. Oswalda Balzera zorganizował w sobotę 2. Spotkanie Opłatkowe. Spotkaliśmy się w nastrojowych wnętrzach kawiarni U Wnuka. Były życzenia, ale i wspomnienia lat szkolnych. Wśród zebranych był burmistrz Miasta Zakopane Janusz Majcher, który z dużym poczuciem humoru przypomniał…






