
Nagroda dla Zofii Forteckiej
Z inicjatywy i na wniosek Stowarzyszenia Pani Zofia Fortecka została nagrodzona medalem „Gloria Artis” . Nagroda została wręczona przez przedstawiciela Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniu 9 lipca 2022 r. Więcej na temat artystki można przeczytać tutaj.








