Małgorzata Gładoch

Małgorzata Gładoch

Odwiedziny u najstarszej absolwentki

Krzysztof Kühn informuje: Dziś (18.12.2015 r.) odwiedziłem jako absolwent zakopiańskiego liceum i przedstawiciel „Stowarzyszenia Absolwentów I LO im Oswalda Balzera w Zakopanem mieszkającą w Gdyni nieco starszą koleżankę. Wręczyłem okolicznościowy list od Stowarzyszenia i bukiet kwiatów. Pani Jadwiga Sobańska dziś miała…

Drugie spotkanie z absolwentami

W dniu 11 czerwca odbyło się kolejne spotkanie uczniów z absolwentami naszej Szkoły pracującymi w Komisji Europejskiej. Pierwsze takie spotkanie miało miejsce w październiku 2013 r. Tym razem gościliśmy aż trzech absolwentów: Agnieszkę Łukaszczyk, Bartka Balcerzyka oraz Filipa Skawińskiego.

Absolwent Liceum A.D. 2015 nagrodzony!

Stowarzyszenie Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem przyznało w tym roku Nagrodę im. Oswalda Balzera „Primus Inter Pares”: Bartłomiejowi Król-Józadze. Absolwent ten uzyskał średnią ocen z przedmiotów 5,47. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.